Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Wielowsi

 

Nawigacja

Oddziały (klasy)

Konkursy w roku szkolnym 2016/2017 Konkursy w roku szkolnym 2015/2016 Konkursy w roku szkolnym 2014/2015 Konkursy w roku szkolnym 2013/2014 Konkursy w roku szkolnym 2012/2013 Konkursy w roku szkolnym 2011/2012 Konkursy w roku szkolnym 2010/2011 Konkursy w roku szkolnym 2009/2010

Konkursy

Konkursy w roku szkolnym 2016/2017

 

Wyniki konkursów w I semestrze roku szkolnego 2016/2017

 

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Etap szkolny:

11 uczniów

Etap rejonowy:

Michał Ciogwa kl. VIb

Międzygminny Konkurs „Rebusy Matematyczne”

I miejsce - Weronika Woźniak kl. VI a
III miejsce - Justyna Wind kl. V

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny”

Udział w konkursie brało 15 uczniów naszej szkoły - wyniki w lutym

Konkurs Fotograficzny „Najpiękniejsze miejsce w mojej miejscowości”

I miejsce - Florian Galbierz kl. III c
II miejsce - Magdalena Zieleńska kl. VI b i Łukasz Tkocz kl. IV b
III miejsce - Łucja Dohrmann kl. VI a

Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek

III miejsce - tercet: Emilia Dzierżon, Dominika Młynek, Beata Skwarczyńska kl. III b

Wyróżnienia - Zespół woklany: Michał Ciongwa, Rafał Latoska kl. VI b, Mikołaj Filozof, Patrycja Jendryski, Paulina Profus, Paweł Kaczmarek, Weronika Woźniak, Joanna Perlińska kl. VI a, Monika Lachowicz, Justyna Wind, Oliwia Walczyszyn, Emilia Gomola, Paulina Pająk kl. V

III Rodzinny Konkurs na najciekawszy Kalendarz Adwentowyn

I miejsce - Mateusz i Grzegorz Spałek, Nikolaus Kallus, Krzysztof Kokoszka, Tymoteusz Smaruń, Roksana i Martyna Janiga
II miejsce - Jakub Kos, Szymon i Łukasz Tkocz, Piotr Zawidowski, Seweryn Wiesner, Oliwia i Martyna Strancich, Lena Klawikowska, Natalia Walczyszyn, Patric Schygulla, Emilia Gomola
III miejsce - Mariola Zuber, Marta Knopik, Martyna i Weronika Pejko, Wioletta Goryczka, Florian Galbierz, Oliwier Dziambor, Weronika, Milena i Marysia Woźniak, Jessica Tarnowska, Paulina i Emilia John, Pascal Schygulla, Paulina Maślanka

VIII Rodzinny Konkurs na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

Nagrodzeni zostali wszyscy uczniowie: Paulina i Emilia John, Magdalena Zieleńska, Dominika Młynek, Łukasz i Szymon Tkocz

Ogólnopolski Konkurs plastyczny z języka niemieckiego Goethe Institut „Felsche Freunde”

I miejsce - Filip i Patryk Szczypka
wyróżnienie - Olga Michułka

Szkolna Edycja Eurowizji

I miejsce - uczniowie kl. II b oraz uczniowie klasy IV a

Rodzinny konkurs na najciekawsze przystrojenie choinki świątecznej, przeprowadzony w ramach Kiermaszu Bożonarodzeniowego

I miejsce - klasa 0 b i klasa IV a

Konkurs literacki „Jak spędzam czas w sieci?”

Czekamy na wyniki

Konkurs plastyczny „Postacie bajkowe Walta Disneya”

I miejsce - Laura Kołoczek 0 a
II miejsce - Lena Klawikowska 0 b, Natalia Walczyszyn II b
III miejsce- Michał Szwajnoch 0 a, Patryk Antończyk II b

Wyróżnienia: Kamil Adamus II a, Pola Morys II b, Piotr i Paweł Rzepa II a, Nastazja Bodach 0 b

Gminny Konkurs wiedzy o filmach Walta Disneya

I miejsce - Oliwier Maziarz kl. IV a
II miejsce - Milena Woźniak kl. III c
III miejsce - Mateusz Miecznikowski kl. IV a

 

 

Wyniki konkursów w II semestrze roku szkolnego 2016/2017

 

 

„Spelling bee” Gminny Konkurs Literowania w języku angielskim

I miejsce - Michał Ciongwa kl. VI b
II miejsce - Mikołaj Fliozof kl. VI b

Powiatowy Przegląd Filmów Ekologicznych. Literacki Konkurs pt. „Cztery pory roku” - wiersz

I miejsce - Tomasz Janota kl. VI b

Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „Maryja w oczach dziecka”

Klasy I-III:

I miejsce - Oliwia Kozubik kl. II a
II miejsce - Martyna Pejko kl. II a
III miejsce - Tymoteusz Smaruń kl. II a

Wyróżnienia - Julia Małyska, Paweł i Piotr Rzepa kl. II a

Klasy IV-VI:

I miejsce - Patrycja Jendrysik kl. VI a
II miejsce - Marcin Kruczek kl. VI b
III miejsce - Dawid Sikora kl. V

Wyróżnienia - Tomasz Janota, Emilia Dziambor, Paweł Skopek kl. VI b

Konkurs Literacki pt. „W magicznym świecie Baśnioboru” - etap szkolny

I miejsce - Magdalena Szablińska kl. IV a
II miejsce - Kinga Kluba kl. IV a
III miejsce - Zofia Krüger kl. IV a

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka PLUS

Laureat II stopnia - Patryk Żurek kl. IV a
Laureaci III stopnia - Oliwier Maziarz kl. IV a i Kamil Grzesiek kl. IV b
Laureaci IV stopnia - Zofia Krüger, Mateusz Miecznikowski kl. IV a, Michal Ciongwa kl. VI b

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny”

Wyróżnienie - Michał Ciongwa kl. VI b

Międzyszkolny Konkurs „Bieg na orientację”

I miejsce - Michał Ciongwa, Rafał Latoska, Adam Prugar kl. VI b
II miejsce - Patrycja Filozof, Paweł Jarzmik, Łukasz Mika kl. V
III miejsce - Weronika Woźniak, Amelia Janoszka, Emilia Thiel kl. VI a

Konkurs Ogólnopolski EDI PANDA

VII miejsce - Oliwier Maziarz kl. IV a
IX miejsce - Magdalena Szablińska kl. IV a

Konkurs na Najpiękniejszego Zająca Wielkanocnego

I miejsce - Alexandra Schygulla, Krzysztof Kusz kl. II b, Seweryn Wiesner kl. IV b, Paulina Maślanka kl. II a, Lena Klawikowska, Paulina Musiałek kl. 0 b
II miejsce - Pascal Schygulla, Michał Kolska kl. III b, Maja Gałach, Amelia Krause kl. 0 a, Ewelina Doruch kl. III a, Martyna Kloska, Oliwia Wypich kl. II b, Wiktoria Kloska kl. VI b, Grzegorz i Mateusz Spałek kl. 0 b i IV b
III miejsce - Szymon Tkocz kl. 0 b, Patryk Mrowiński, Weronika Knopik kl. III a, Florian Galbierz kl. III c, Magdalena Szablińska, Wioletta Goryczka kl. IV a, Tymoteusz Smaruń kl. II a

Konkurs Wojewódzki „Klasówka powstańcza”

W II edycji udział wzięli - Patryk Szczypka, Michał Ciongwa, Adam Prugar, Magdalena Zieleńska kl. VI b, Weronika Woźniak, Joanna Perlińska, Paulina Profus, Emilia Thiel kl. VI a

Konkurs „Zrobić coś z niczego”

I miejsce - Lena Klawikowska kl. 0 b, Magdalena Zieleńska kl. VI b
II miejsce - Emilia Tomczyk kl. III a, Jakub Wilk kl. II a
III miejsce - Nikolaus Kallus, Paulina John kl. III b, Piotr i Paweł Rzepa kl. II a

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek” test zintegrowany dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej

VII miejsce - Beata Skwarczyńska kl. III b
X miejsce - Jessica Tarnowska kl. III b
XIV miejsce - Dominika Młynek kl. III b

XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski uczniów edukacji wczesnoszkolnej

II miejsce - Magdalena Zambrzycka kl. III c

 

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Dziękujemy nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursów i zawodów sportowych,

pracującym z uczniami zdolnymi i poprzez ich osiągnięcia promujących szkołę w regionie.