Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Wielowsi

 

Nawigacja

Oddziały (klasy)

Konkursy w roku szkolnym 2017/2018 Konkursy w roku szkolnym 2016/2017 Konkursy w roku szkolnym 2015/2016 Konkursy w roku szkolnym 2014/2015 Konkursy w roku szkolnym 2013/2014 Konkursy w roku szkolnym 2012/2013 Konkursy w roku szkolnym 2011/2012 Konkursy w roku szkolnym 2010/2011 Konkursy w roku szkolnym 2009/2010

Konkursy

Konkursy w roku szkolnym 2017/2018

 

Wyniki konkursów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

 

Rebusy matematyczne

III miejsce: Milena Woźniak kl. IV a

 

Szkolny Mistrz Turnieju FIFA 2017 w ramach WOŚP

I miejsce - Oliwier Marziarz kl. V a
II miejsce - Patryk Łakomy kl. IV b
III miejsce - Kamil Wind kl. IV b

 

„Kasztany w roli głównej: Kasztanowe ludziki, zwierzaki i inne stworki”

I miejsce - Oliwia Kozubik kl. III a
II miejsce - Szymon Tkocz kl. I b
III miejsce - Grzegorz Spałek kl. I b

 

Wyniki konkursów w II semestrze roku szkolnego 2017/2018

 

Powiatowy konkurs czytelniczy pt. „Czytanie to najlepszy sposób uczenia się” - Zwiadowcy J.Flanagan

Wyróżnienie: Kinga Kluba i Magdalena Szablińska kl. V a

 

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy EDI z przyrody

Wyróżnienie: Igor Bdzionek i Oliwier Maziarz kl. V a

 

Junior Master of English

Kategoria klas I:

I miejsce - Amelia Krause kl. I a
II miejsce - Maria Woźniak i Jakub Morawiec kl. I a, Paulina Musialek i Julia Grzesiek kl. I b
III miejsce - Iga Michalik kl. I a, Lena Klawikowska kl. I b

Wyróżnienia - Julia Małyska, Paweł i Piotr Rzepa kl. II a

Kategoria klas III:

I miejsce - Elena Wieczorek kl. III b
II miejsce - Julia Małyska kl. III a i Alexandra Schygulla kl. III b
III miejsce - Martyna Pejko i Filip Szczypka kl. III a

 

Gminny konkurs z języka angielskiego Spelling bee

I miejsce - Igor Bdzionek kl. V a

 

Ogólnopolski konkurs EDI z języka angielskiego

 

V miejsce - Magdalena Szablińska kl. V a
Wyróżnienie: Oliwier Maziarz kl. V a

 

Wojewódzki konkurs plastyczny z języka angielskiego

 

III miejsce - Emilia Tomczyk kl. IV a

 

Konkurs „Zrobić coś z niczego”

 

I miejsce - Emilia Tomczyk kl. IV a i Emilia John kl. III b
II miejsce - Szymon Tkocz kl. I b i Łukasz Tkocz kl. V b
III miejsce - Lena Klawikowska kl. I b i Magdalena Zambrzycka kl. IV a

 

Międzygminny konkurs prozy i poezji Josepha von Eihendorffa

 

I miejsce - Jonas Matzioschek kl. IV a
II miejsce - Alexandra Schygulla kl. III b

 

Konkurs recytatorski i plastyczny w ramach projektu „Bezpieczna Plus”

 

Lista laureatów będzie zamieszczona w nowym roku szkolnym 2018/2019

 

 

 

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Dziękujemy nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursów i zawodów sportowych,

pracującym z uczniami zdolnymi i poprzez ich osiągnięcia promujących szkołę w regionie.