Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie
Dziś kończymy kolejny etap naszych działań, naszego szkolnego życia. Każdy z nas potrzebuje odpoczynku i skupienia się na innych sprawach. W naszym sprawozdaniu dla Was, gazetce szkolnej ,,Echo szkoły”, wymieniamy zasługi, działania podjęte przez uczniów i nauczycieli, wyjazdy , zawody, wszystko co oprócz nauki towarzyszyło nam w drugim półroczu.
Niech ta lektura będzie dla Was pamiątką i mobilizacją do działań w następnych latach szkolnych. Dziękuję wszystkim za wspaniały rok, życzę udanych i bezpiecznych wakacji oraz do zobaczenia." Dyrektor szkoły Joanna Kaczmarek